Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3
Home / Hakkımızda

Hakkımızda

Neler Yaptık

Hakkımızda

Güneş enerjisinden elektrik üretimi konusunda yatırım yapmayı düşünen yatırımcılara anahtar teslimi çözümler sunuyoruz. Santral yatırımlarınızda anahtar teslimi çözümler üreterek en iyi çözümleri sizlere sunuyoruz. Bu konuda ki hassasiyetimizi ve ciddiyetimizi kendi hazırladığımız Solar Santral test tesisimizdeki verilerin ışığında sizlere sunuyoruz.
Alyasol, güneş enerji sektöründe hem PV hem de CSP teknolojilerine yatırımlarına ve çalışmalarına devam etmektedir.
PV Solar enerji konusunda uzman kadromuz ile;
Enerji proje ve yatırımlarınızda size ve sizin projelerinize uygun ürün seçimi, satışı ve satış sonrası teknik destek,
Güvenilir, kaliteli ve sorunsuz çalışan; Şebeke bağlantılı veya şebekeden bağımsız ada projeleriniz için teknik destek ve anahtar teslimi projelendirme Güneş Enerji santralleri yatırımlarınız için, yatırım planlandırması, finansal ve teknik fizibilite ve anahtar teslimi projelendirme, hizmetleri sunulmaktadır.
Dünyanın bir çok ülkesinde katıldığımız eğitimler ile bilinçli, bitirdiğimiz projeler ile tecrübeli, Dünyada ve Türkiye’de katıldığımız fuarlar ve toplantılar ile her zaman takipçisi olduğumuz Güneş Enerji piyasası alt yapısına hakim, bu sektöre inandığımızı ve güvendiğimizi gösteren kendi test tesisi yatırımımız ile de ciddi bir anlayış çerçevesinde Güneş Enerjisi sektöründe ki en kaliteli ve en verimli sistemlerin her zaman birinci adresiyiz.

Misyonumuz

Uzmanlığı alanındaki Enerji çalışmalarını yakından takip ederek, enerji tedarik zincirinin her aşamasını kaliteli bir şekilde aşıp, müşteri potansiyeline en doğru ve hızlı bir şekilde cevap vermektir.

Vizyonumuz

Yenilenebilir Enerji Sistemleri konusunda, kalite ve prensiplerinden ödün vermeden, globalleşen dünyanın  teknoloji trendinde kendini bu alanda geliştirip, sektöründe öncü firmalardan biri olmaktır.

Dünyanın kesintisiz ve temiz enerji ihtiyacına paralel, konusunda uzman ekibiyle, kalite anlayışını pekiştirerek müşteri memnuniyetini maksimum düzeye taşımaktır.

Dosyalar: